Jsem Jana

Vztahový poradce a váš přítel na internetu

V mém světě jsem matkou dvou dospělých dětí a manželkou v rodině, která mi poskytuje dostatek energie k tomu, abych ji mohla sdílet s vámi. 

Ve vašem světě budu váš přítel a někdo kdo vás vyslechne a povzbudí. Budu vaše manželská poradna a poradna pro partnerské vztahy.

 

Především budu ale poradce pro váš vztah s vaším vnitřním já.

Kvalifikační kurzy:

Poradenství v psychologii - 2018 / 2019 - Jiří Adamec

Kurz Bioterapeut - 2018 - Slavko Matanovic

Kurz základů metody EFT - 2020 - David Bulva

Vztahový poradce
 

Moje vlastní cesta začala, když jsem si uvědomila, co všechno dokážeme v momentě, kdy nás život zatlačí do kouta. Ano, ani můj život nebyl vždy růžový. Moje první manželství skončilo jinak, než jsem si představovala. V mé nejbližší rodině se později objevila nemoc, o které jsem si myslela, že nás se netýká. 

Teď už vím, že vše, co nás potká, bude mít později nějaký význam, který teď nevidíme.

Díky událostem, které můj život ovlivnily, se mi podařilo otevřít mysl a začít hledat příčiny problémů v mém životě. A pak jejich řešení. Mým cílem bylo stát se silným a připraveným člověkem. Někým, kdo bude žít podle přesvědčení, kterému věří.

Poradce ve vztazích
Online emailová poradna

Pomáhat měnit životy lidem, jsem začala, vlastně náhodou.

Od roku 2015 se aktivně věnuji hledání rodin pro opuštěná zvířata. Bohužel lidé, kteří musí svého mazlíčka dát do útulku často prochází složitou životní situací a nemohou si dovolit starost navíc. Během telefonních hovorů s těmito lidmi, aniž bych si to uvědomovala, začala jsem jim s jejich problémy pomáhat. 

 

Někdy bývá největší úlevou lidí v těžkých situacích jen to, že se mohou svěřit někomu, komu důvěřují.

Začala jsem si všímat, že se u různých lidí opakují ty stejné projevy a symptomy.

Chtěla jsem zjistit, jestli existuje cesta, jak jim pomoci. Začala jsem se zajímat o psychologii. V letech 2018 a 2019 jsem úspěšně absolvovala několik kurzů, které mi pomohly získat přehled v oblasti řešení problémů mezilidských vztahů. 

V roce 2020 jsem si založila vlastní e-mailovou poradnu. Je to místo, kde mohu oslovit více lidí a kde mohu sdílet své rady a tipy pro spokojenější život.